Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJB334K050SNJ
TAJB334K050SNJ
TAJB334K050SNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 0.33uF 50V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 12 Ohm 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJB334K050SNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 0.33UF 10% 50V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 12Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.33 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Weitere Produktangebote TAJB334K050SNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJB334K050SNJ TAJB334K050SNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 0.33UF 10% 50V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 12Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.33 µF
Voltage - Rated: 50 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJB334K050SNJ TAJB334K050SNJ Hersteller : AVX taj-776811.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 0.33uF 10%