Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJB475K035SNJV
TAJB475K035SNJV
TAJB475K035SNJV KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 4.7uF 35V B CASE 10%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 3.1 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 80000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJB475K035SNJV KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 4.7UF 10% 35V 1411, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.1Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJB475K035SNJV TAJB475K035SNJV Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 4.7uF 35V B CASE 10%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 3.1 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 80000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8000
TAJB475K035SNJV TAJB475K035SNJV Hersteller : Kyocera AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 4.7uF 1210 ESR=3 .1Ohms 20%
Mindestbestellmenge: 4
TAJB475K035SNJV TAJB475K035SNJV Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 10% 35V 1411
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.1Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 35 V
Mindestbestellmenge: 20
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 35 V