Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJB475M035TNJ
TAJB475M035TNJ
TAJB475M035TNJ KYOCERA AVX Components
taj_auto.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 4.7uF 35V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 3.1 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJB475M035TNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 35V 1411, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.1Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Weitere Produktangebote TAJB475M035TNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJB475M035TNJ TAJB475M035TNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components tajauto.pdf Cap Tant Solid 4.7uF 35V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 3.1 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TAJB475M035TNJ TAJB475M035TNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ_AUTO.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 20% 35V 1411
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.1Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 35 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJB475M035TNJ TAJB475M035TNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ_AUTO-3165268.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 4.7uF 20% 1210 E SR = 3.1 Ohm