Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJB684K050RNJ
TAJB684K050RNJ
TAJB684K050RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 0.68uF 50V B CASE 10%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 8 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 5674 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 268
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJB684K050RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 0.68UF 10% 50V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 0.68 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJB684K050RNJ TAJB684K050RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 0.68uF 50V B CASE 10%( 3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 8 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 5674 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 268
Mindestbestellmenge: 259
Mindestbestellmenge: 253
TAJB684K050RNJ TAJB684K050RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 0.68UF 10% 50V 1411
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 0.68 µF
Voltage - Rated: 50 V
Mindestbestellmenge: 16
TAJB684K050RNJ TAJB684K050RNJ Hersteller : Kyocera AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 0.68uF 10%
Mindestbestellmenge: 3
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 0.68 µF
Voltage - Rated: 50 V