Produkte > KYOCERA AVX > TAJC155K050RNJ
TAJC155K050RNJ
TAJC155K050RNJ KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1.5UF 10% 50V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5Ohm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 1.5 µF
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJC155K050RNJ KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1.5UF 10% 50V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5Ohm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 1.5 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJC155K050RNJ TAJC155K050RNJ Hersteller : Kyocera AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 1.5uF 10%
auf Bestellung 1206 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
TAJC155K050RNJ TAJC155K050RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 1.5UF 10% 50V 2312
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 1.5 µF
Voltage - Rated: 50 V
Mindestbestellmenge: 12
TAJC155K050RNJ TAJC155K050RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 1.5uF 50V C CASE 10%( 6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 4.5 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 5 Stücke:
TAJC155K050RNJ Hersteller : AVX TAJ.pdf 07+;