Produkte > KYOCERA AVX > TAJC156K010RNJ
TAJC156K010RNJ
TAJC156K010RNJ KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 15UF 10% 10V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJC156K010RNJ KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 15UF 10% 10V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJC156K010RNJ TAJC156K010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 15UF 10% 10V 2312
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 2015 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
TAJC156K010RNJ TAJC156K010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 15uF 10% 2312 AE C-Q200
Mindestbestellmenge: 3
TAJC156K010RNJ TAJ.pdf
TAJC156K010RNJ TAJC156K010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 15uF 10V C CASE 10%( 6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 2 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar