Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJC157M010RNJ
TAJC157M010RNJ
TAJC157M010RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 150uF 10V C CASE 20% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 0.9 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJC157M010RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 150UF 20% 10V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJC157M010RNJ TAJC157M010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 150UF 20% 10V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
TAJC157M010RNJ TAJC157M010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 150uF 10V C CASE 20% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 0.9 Ohm 125°C T/R
TAJC157M010RNJ TAJC157M010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 150uF 20%
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 10 V
Mindestbestellmenge: 9
TAJC157M010RNJ Hersteller : AVX TAJ.pdf 07+;
Produkt ist nicht verfügbar