Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJC226K016TNJ
TAJC226K016TNJ
TAJC226K016TNJ KYOCERA AVX Components
taj_auto.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 22uF 16V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 1 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 4500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJC226K016TNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT, Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Grade: Automotive, Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 16 V, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJC226K016TNJ TAJC226K016TNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ_AUTO.pdf Description: CAP TANT
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 470 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 24
TAJC226K016TNJ TAJC226K016TNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ_AUTO-3165268.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 22uF 10% 2312 ES R = 1 Ohm
auf Bestellung 1612 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
TAJC226K016TNJ TAJC226K016TNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj_auto.pdf Cap Tant Solid 22uF 16V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 1 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: C
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V