Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJC226M010SNJ
TAJC226M010SNJ
TAJC226M010SNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 22uF 10V C CASE 20% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 1.8 Ohm 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJC226M010SNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 22UF 20% 10V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.102" (2.60mm), Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Weitere Produktangebote TAJC226M010SNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJC226M010SNJ TAJC226M010SNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 10V 2312
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.102" (2.60mm)
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
TAJC226M010SNJ TAJC226M010SNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 22uF 20%