Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJC335K035RNJV
TAJC335K035RNJV
TAJC335K035RNJV KYOCERA AVX Components
2352987915187955taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 3.3uF 35V C CASE 10%( 6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 2.5 Ohm 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJC335K035RNJV KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 3.3UF 10% 35V 2312, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Weitere Produktangebote TAJC335K035RNJV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJC335K035RNJV TAJC335K035RNJV Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 3.3UF 10% 35V 2312
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.5Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 35 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJC335K035RNJV TAJC335K035RNJV Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 3.3uF 10% 2312 E SR = 2.5 Ohm