Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJC337K004RNJ
TAJC337K004RNJ
TAJC337K004RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 330uF 4V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 0.3 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 14000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJC337K004RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 330UF 10% 4V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJC337K004RNJ TAJC337K004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 330uF 4V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 0.3 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 190 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 116
TAJC337K004RNJ TAJC337K004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 330uF; 4VDC; SMD; C; 2312; ±10%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Mounting: SMD
Capacitance: 330µF
Operating voltage: 4V DC
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
Case: C
Roll diameter max.: 180mm
Case - mm: 6032
Case - inch: 2312
auf Bestellung 190 Stücke:
Mindestbestellmenge: 50
TAJC337K004RNJ Hersteller : AVX taj_AVX.pdf Конденсатор танталовий smd, С = 330 мкФ, Uном, В = 4, Точн.,% = 10, ESR, Ом (100 кГц) = 0,3, Типорозм. = С, Габаритн. розм., мм = 6,0 х 3,2 x 2,8, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 500 Stücke
verfügbar 143 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
TAJC337K004RNJ TAJC337K004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 330UF 10% 4V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 4 V
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 4 V
TAJC337K004RNJ TAJC337K004RNJ Hersteller : Kyocera AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 330uF 10%