Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJC474K050RNJ
TAJC474K050RNJ
TAJC474K050RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 0.47uF 50V C CASE 10%( 6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 8 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 3000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJC474K050RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 0.47UF 10% 50V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 0.47 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJC474K050RNJ TAJC474K050RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 0.47uF 50V C CASE 10%( 6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 8 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 3500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
TAJC474K050RNJ TAJC474K050RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 0.47UF 10% 50V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 0.47 µF
Voltage - Rated: 50 V
Mindestbestellmenge: 500
Mindestbestellmenge: 500
TAJC474K050RNJ TAJC474K050RNJ Hersteller : Kyocera AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 0.47uF 10%
auf Bestellung 103 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 0.47 µF
Voltage - Rated: 50 V
Mindestbestellmenge: 7
auf Bestellung 245 Stücke:
TAJC474K050RNJ Hersteller : AVX TAJ.pdf