Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJC475M025RNJ
TAJC475M025RNJ
TAJC475M025RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 4.7uF 25V C CASE 20% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 2.4 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 7500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJC475M025RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 25V 2312, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.4Ohm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJC475M025RNJ TAJC475M025RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 4.7uF 25V C CASE 20% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 2.4 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Mindestbestellmenge: 500
TAJC475M025RNJ TAJC475M025RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 20% 25V 2312
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.4Ohm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 25 V
Mindestbestellmenge: 1000
TAJC475M025RNJ TAJC475M025RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 4.7uF; 25VDC; SMD; C; 2312; ±20%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 4.7µF
Operating voltage: 25V DC
Tolerance: ±20%
Mounting: SMD
Case - inch: 2312
Case - mm: 6032
Operating temperature: -55...125°C
Case: C
Roll diameter max.: 180mm
Manufacturer series: TAJ
auf Bestellung 336 Stücke:
Mindestbestellmenge: 88
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 25 V
Mindestbestellmenge: 16
TAJC475M025RNJ TAJC475M025RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 4.7uF 20%
Mindestbestellmenge: 3
Produkt ist nicht verfügbar