Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJC476K010SNJ
TAJC476K010SNJ
TAJC476K010SNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 47uF 10V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 1.2 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 7276 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1780
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJC476K010SNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 47UF 10% 10V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.2Ohm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.102" (2.60mm), Part Status: Active, Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJC476K010SNJ TAJC476K010SNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 47uF 10V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 1.2 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 7276 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 808
TAJC476K010SNJ TAJC476K010SNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 47uF 10%
Mindestbestellmenge: 3
Produkt ist nicht verfügbar
TAJC476K010SNJ TAJC476K010SNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 47UF 10% 10V 2312
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.2Ohm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.102" (2.60mm)
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Part Status: Active
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V