Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJC477M004RNJ
TAJC477M004RNJ
TAJC477M004RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 470uF 4V C CASE 20% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 0.3 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 9500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJC477M004RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 470UF 20% 4V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJC477M004RNJ TAJC477M004RNJ Hersteller : Kyocera AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4v 470uF 20%Tol
auf Bestellung 375 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TAJC477M004RNJ TAJC477M004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 470uF 4V C CASE 20% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 0.3 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TAJC477M004RNJ TAJC477M004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 470UF 20% 4V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 4 V