Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJC685K025RNJ
TAJC685K025RNJ
TAJC685K025RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 6.8uF 25V C CASE 10%( 6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 2 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJC685K025RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 6.8UF 10% 25V 2312, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJC685K025RNJ TAJC685K025RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 6.8uF 25V C CASE 10%( 6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 2 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
TAJC685K025RNJ TAJC685K025RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 10% 25V 2312
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 2Ohm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 25 V
auf Bestellung 1000 Stücke:
TAJC685K025RNJ TAJC685K025RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 6.8uF; 25VDC; SMD; C; 2312; ±10%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 6.8µF
Operating voltage: 25V DC
Mounting: SMD
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Roll diameter max.: 180mm
Manufacturer series: TAJ
Case - inch: 2312
Case - mm: 6032
Case: C
auf Bestellung 2055 Stücke:
Mindestbestellmenge: 91
TAJC685K025RNJ TAJC685K025RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 6.8uF 10%
Mindestbestellmenge: 3
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 25 V
Mindestbestellmenge: 15
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
TAJC685K025RNJ Hersteller : AVX taj_AVX.pdf Конденсатор танталовий smd, С = 6,8 мкФ, Uном, В = 35, Точн.,% = 10, ESR, Ом (100 кГц) = 2, Типорозм. = C, Габаритн. розм., мм = 6,0 x 3,2 x 2,8, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт