Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJC685K035RNJV
TAJC685K035RNJV
TAJC685K035RNJV KYOCERA AVX Components
2352987915187955taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 6.8uF 35V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 1.8 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJC685K035RNJV KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 6.8UF 10% 35V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Weitere Produktangebote TAJC685K035RNJV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJC685K035RNJV TAJC685K035RNJV Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 10% 35V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 35 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJC685K035RNJV TAJC685K035RNJV Hersteller : Kyocera AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 6.8uF 10% 2312 E SR = 1.8 Ohm