Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJC685M035RNJ
TAJC685M035RNJ
TAJC685M035RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 6.8uF 35V C CASE 20%( 6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 1.8 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 31000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJC685M035RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 6.8UF 20% 35V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJC685M035RNJ TAJC685M035RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 6.8uF 35V C CASE 20%( 6 X 3.2 X 2.6mm) Inward L SMD 6032-28 1.8 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 31000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
TAJC685M035RNJ TAJC685M035RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 20% 35V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 35 V
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 35 V
Mindestbestellmenge: 9
TAJC685M035RNJ TAJC685M035RNJ Hersteller : AVX taj-776811.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 6.8uF 20% 2312 ESR= 1.8 Ohms
auf Bestellung 665 Stücke:
TAJC685M035RNJ Hersteller : AVX TAJ.pdf