Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJD106M050YNJ
TAJD106M050YNJ
TAJD106M050YNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 10uF 50V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.8 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJD106M050YNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 10UF 20% 50V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Weitere Produktangebote TAJD106M050YNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJD106M050YNJ TAJD106M050YNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 50V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 50 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJD106M050YNJ TAJD106M050YNJ Hersteller : AVX avx_taj_e-1158783.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 10uF 20%