Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJD156K020SNJ
TAJD156K020SNJ
TAJD156K020SNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 15uF 20V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 1.1 Ohm 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJD156K020SNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 15UF 10% 20V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Weitere Produktangebote TAJD156K020SNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJD156K020SNJ Hersteller : AVX taj_AVX.pdf Конденсатор танталовий smd, С = 15 мкФ, U, В = 20, Розм = D, Точн., % = 10, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 2500 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
TAJD156K020SNJ TAJD156K020SNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 15UF 10% 20V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 20 V
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 20 V
TAJD156K020SNJ TAJD156K020SNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 15uF 10%