Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJD226M016ANJ
TAJD226M016ANJ
TAJD226M016ANJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 22uF 16V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 1.1 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJD226M016ANJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 22UF 20% 16V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 16 V.
Weitere Produktangebote TAJD226M016ANJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJD226M016ANJ TAJD226M016ANJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 22UF 20% 16V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.1Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 16 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJD226M016ANJ TAJD226M016ANJ Hersteller : Kyocera AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 22uF 20% 2917 ESR = 1.1 Ohm