Produkte > KYOCERA AVX > TAJD685M035HNJ
TAJD685M035HNJ
TAJD685M035HNJ KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 6.8uF 20%
auf Bestellung 400 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJD685M035HNJ KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 6.8UF 20% 35V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.3Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 6.8 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Weitere Produktangebote TAJD685M035HNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJD685M035HNJ TAJD685M035HNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 6.8uF 35V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 1.3 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TAJD685M035HNJ TAJD685M035HNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 20% 35V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.3Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 6.8 µF
Voltage - Rated: 35 V