Produkte > KYOCERA AVX > TAJD686K010RNJ
TAJD686K010RNJ
TAJD686K010RNJ KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 68uF; 10VDC; SMD; D; 2917; ±10%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 68µF
Operating voltage: 10V DC
Mounting: SMD
Case: D
Case - inch: 2917
Case - mm: 7343
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
Roll diameter max.: 180mm
auf Bestellung 2451 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 65
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJD686K010RNJ KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 68UF 10% 10V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJD686K010RNJ TAJD686K010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 68uF 10%
auf Bestellung 337 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
TAJD686K010RNJ TAJD686K010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 68UF 10% 10V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 11 Stücke:
Mindestbestellmenge: 8
TAJD686K010RNJ TAJD686K010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 68uF 10V D CASE 10%( 7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.9 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
TAJD686K010RNJ Hersteller : AVX taj_AVX.pdf Конденсатор танталовий smd, С = 68 мкФ, U, В = 10, Розм = 7,3 х 4,3 х 3,1 мм, Точн., % = 10, ESR, Ом = 0,9, Тексп, °C = -55...+125,... Група товару: Конденсатори Од. вим: шт
Anzahl je Verpackung: 500 Stücke
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 10 V