Produkte > KYOCERA AVX > TAJD686K010TNJV
TAJD686K010TNJV
TAJD686K010TNJV KYOCERA AVX
TAJ_AUTO-3165268.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 68uF 10% 2917 ESR=.9Ohm AEC-Q200
auf Bestellung 1066 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJD686K010TNJV KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 68UF 10% 10V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 10 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJD686K010TNJV TAJD686K010TNJV Hersteller : KYOCERA AVX TAJ_AUTO.pdf Description: CAP TANT 68UF 10% 10V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 10 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
auf Bestellung 1128 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
TAJD686K010TNJV TAJD686K010TNJV Hersteller : KYOCERA AVX Components taj_auto.pdf Cap Tant Solid 68uF 10V D CASE 10% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.9 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 10 V