Produkte > KYOCERA AVX > TAJD686M010RNJ
TAJD686M010RNJ
TAJD686M010RNJ KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 68UF 20% 10V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm
Manufacturer Size Code: D
Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 5500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJD686M010RNJ KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 68UF 20% 10V 2917, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm, Manufacturer Size Code: D, Height - Seated (Max): 0.122" (3.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJD686M010RNJ TAJD686M010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 68UF 20% 10V 2917
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: D
Part Status: Active
Capacitance: 68 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 5960 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
TAJD686M010RNJ TAJD686M010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX AVXC_S_A0011957049_1-2538439.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 68uF 20%
auf Bestellung 566 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
TAJD686M010RNJ Hersteller : AVX TAJ.pdf
TAJD686M010RNJ TAJD686M010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 68uF 10V D CASE 20% (7.3 X 4.3 X 2.9mm) Inward L SMD 7343-31 0.9 Ohm 125°C T/R