Produkte > KYOCERA AVX > TAJE106K050HNJ
TAJE106K050HNJ
TAJE106K050HNJ Kyocera AVX
TAJ.pdf
Hersteller: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 10uF 10%
auf Bestellung 88 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJE106K050HNJ Kyocera AVX
Description: CAP TANT 10UF 10% 50V 2917, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Weitere Produktangebote TAJE106K050HNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJE106K050HNJ TAJE106K050HNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 10uF 50V E CASE 10%( 7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.8 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TAJE106K050HNJ TAJE106K050HNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 50V 2917
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 50 V