Produkte > KYOCERA AVX > TAJE106M050RNJV
TAJE106M050RNJV
TAJE106M050RNJV KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 50 V
auf Bestellung 326 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJE106M050RNJV KYOCERA AVX
Description: CAP TANT, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 800mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 50 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJE106M050RNJV TAJE106M050RNJV Hersteller : KYOCERA AVX Components 2352987915187955taj.pdf Cap Tant Solid 10uF 50V E CASE 20%( 7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.8 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
auf Bestellung 1200 Stücke:
Mindestbestellmenge: 400
auf Bestellung 1200 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
TAJE106M050RNJV TAJE106M050RNJV Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: E
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 50 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJE106M050RNJV TAJE106M050RNJV Hersteller : Kyocera AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 50V 10uF 20% 2917 ES R = 1 Ohm