Produkte > KYOCERA AVX > TAJE107M025SNJV
TAJE107M025SNJV
TAJE107M025SNJV KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 20% 25V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V
auf Bestellung 1207 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJE107M025SNJV KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 100UF 20% 25V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJE107M025SNJV TAJE107M025SNJV Hersteller : Kyocera AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 100uF 2917 ESR=3 00mOhms 20%
auf Bestellung 823 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
TAJE107M025SNJV TAJE107M025SNJV Hersteller : KYOCERA AVX Components 2352987915187955taj.pdf Cap Tant Solid 100uF 25V E CASE 20% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.3 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R
auf Bestellung 4500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 1500
Produkt ist nicht verfügbar
TAJE107M025SNJV TAJE107M025SNJV Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 100UF 20% 25V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: E
Part Status: Active
Capacitance: 100 µF
Voltage - Rated: 25 V