Produkte > KYOCERA AVX > TAJE157K020RNJV
TAJE157K020RNJV
TAJE157K020RNJV KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 150UF 10% 20V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 20 V
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 400
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJE157K020RNJV KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 150UF 10% 20V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 300mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 150 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJE157K020RNJV TAJE157K020RNJV Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 150UF 10% 20V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: E
Part Status: Active
Capacitance: 150 µF
Voltage - Rated: 20 V
auf Bestellung 1107 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
TAJE157K020RNJV TAJE157K020RNJV Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 150uF 10% 2917
auf Bestellung 598 Stücke:
TAJE157K020RNJV TAJE157K020RNJV Hersteller : KYOCERA AVX Components 2352987915187955taj.pdf Cap Tant Solid 150uF 20V E CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 (1%FR) 0.3 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 400 Stücke:
Mindestbestellmenge: 400
auf Bestellung 2800 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar