Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJE336K025RNJV
TAJE336K025RNJV
TAJE336K025RNJV KYOCERA AVX Components
2352987915187955taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 33uF 25V E CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 (1%FR) 0.9 Ohm 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJE336K025RNJV KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 33UF 10% 25V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Capacitance: 33 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Weitere Produktangebote TAJE336K025RNJV
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJE336K025RNJV TAJE336K025RNJV Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 33UF 10% 25V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Capacitance: 33 µF
Voltage - Rated: 25 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJE336K025RNJV TAJE336K025RNJV Hersteller : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 33uF 10% 2917 ESR = .9 Ohm