TAJE337K010TNJV KYOCERA AVX
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 330UF 10% 10V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 10 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJE337K010TNJV KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 330UF 10% 10V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 10 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Preis | ||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TAJE337K010TNJV | Hersteller : KYOCERA AVX Components |
Cap Tant Solid 330uF 10V E CASE 10% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.9 Ohm 125°C Automotive AEC-Q200 T/R |
auf Bestellung 5600 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
auf Bestellung 800 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
TAJE337K010TNJV | Hersteller : KYOCERA AVX |
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 330uF 10% 2917 E SR=.4Ohm AEC-Q200 |
auf Bestellung 332 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Description: CAP TANT 330UF 10% 10V 2917Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±10% Features: Automotive Package / Case: 2917 (7343 Metric) Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Mounting Type: Surface Mount Type: Molded Operating Temperature: -55°C ~ 125°C Ratings: AEC-Q200 ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 100kHz Manufacturer Size Code: E Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm) Part Status: Active Capacitance: 330 µF Voltage - Rated: 10 V Grade: Automotive Qualification: AEC-Q200 |
Produkt ist nicht verfügbar |
Category: SMD tantalum capacitorsDescription: Capacitor: tantalum; 330uF; 10VDC; SMD; E; 2917; ±10%; -55÷125°C; TAJ Type of capacitor: tantalum Operating temperature: -55...125°C Tolerance: ±10% Capacitance: 330µF Operating voltage: 10V DC Mounting: SMD Manufacturer series: TAJ Roll diameter max.: 180mm Case - inch: 2917 Case - mm: 7343 Case: E |