Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJE476K020HSB
TAJE476K020HSB KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 47uF 20V E CASE 10%( 7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.9 Ohm 125°C T/R Automotive AEC-Q200
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJE476K020HSB KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 47UF 10% 20V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Weitere Produktangebote TAJE476K020HSB
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJE476K020HSB TAJE476K020HSB Hersteller : KYOCERA AVX Description: CAP TANT 47UF 10% 20V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 900mOhm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 20 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJE476K020HSB TAJE476K020HSB Hersteller : AVX taj-776811.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 47uF 10% 2917 ESR = .9 Ohm