TAJE687M006RNJ KYOCERA AVX Components
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 680uF 6.3V E CASE 20% (7.3 X 4.3 X 4.1mm) Inward L SMD 7343-43 0.5 Ohm 125°C T/R
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJE687M006RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 680UF 20% 6.3V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 680 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Preis | ||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
TAJE687M006RNJ | Hersteller : KYOCERA AVX Components |
auf Bestellung 10000 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
auf Bestellung 23600 Stücke: Lieferzeit 14-21 Tag (e) |
TAJE687M006RNJ | Hersteller : KYOCERA AVX |
auf Bestellung 400 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 680uF 20% |
auf Bestellung 245 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
Description: CAP TANT 680UF 20% 6.3V 2917Packaging: Cut Tape (CT) Tolerance: ±20% Features: General Purpose Package / Case: 2917 (7343 Metric) Size / Dimension: 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Mounting Type: Surface Mount Type: Molded Operating Temperature: -55°C ~ 125°C ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm Manufacturer Size Code: E Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm) Part Status: Active Capacitance: 680 µF Voltage - Rated: 6.3 V |
auf Bestellung 656 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
| TAJE687M006RNJ | Hersteller : AVX |
Produkt ist nicht verfügbar |