Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJP105K035RNJ
TAJP105K035RNJ
TAJP105K035RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 1uF 35V P CASE 10% (2.05 X 1.35 X 1.5mm) Inward L SMD 2012-15 11 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 35000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJP105K035RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 1UF 10% 35V 0805, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.053" W (2.05mm x 1.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 11Ohm, Manufacturer Size Code: P, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJP105K035RNJ TAJP105K035RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 1uF 35V P CASE 10% (2.05 X 1.35 X 1.5mm) Inward L SMD 2012-15 11 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 25000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12500
TAJP105K035RNJ TAJP105K035RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 1uF 10% 0805 ESR= 11 Ohm
auf Bestellung 676 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar
TAJP105K035RNJ TAJP105K035RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 1UF 10% 35V 0805
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.053" W (2.05mm x 1.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 11Ohm
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 35 V
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: P
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 35 V