Produkte > AVX > TAJP105M025RNJ
TAJP105M025RNJ AVX
TAJ.pdf
Hersteller: AVX
SMD
auf Bestellung 172400 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJP105M025RNJ AVX
Description: CAP TANT 1UF 20% 25V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.053" W (2.05mm x 1.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 11Ohm, Manufacturer Size Code: P, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Weitere Produktangebote TAJP105M025RNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJP105M025RNJ TAJP105M025RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 1uF 25V P CASE 20% (2.05 X 1.35 X 1.5mm) Inward L SMD 2012-15 11 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TAJP105M025RNJ TAJP105M025RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 1UF 20% 25V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.053" W (2.05mm x 1.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 11Ohm
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 25 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJP105M025RNJ TAJP105M025RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 1uF 20%
TAJP105M025RNJ TAJP105M025RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 1uF; 25VDC; SMD; P; 0805; ±20%; -55÷125°C; TAJ
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 1µF
Operating voltage: 25V DC
Mounting: SMD
Case: P
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Tolerance: ±20%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
ESR value: 11Ω
Roll diameter max.: 180mm