Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJP156K006RNJ
TAJP156K006RNJ
TAJP156K006RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 15uF 6.3V P CASE 10% (2.05 X 1.35 X 1.5mm) Inward L SMD 2012-15 3.5 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJP156K006RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 15UF 10% 6.3V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.053" W (2.05mm x 1.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5Ohm, Manufacturer Size Code: P, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJP156K006RNJ TAJP156K006RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 15uF 6.3V P CASE 10% (2.05 X 1.35 X 1.5mm) Inward L SMD 2012-15 3.5 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 5000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5000
TAJP156K006RNJ TAJP156K006RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 15UF 10% 6.3V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.053" W (2.05mm x 1.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5Ohm
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
TAJP156K006RNJ TAJP156K006RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 15uF 10% Tol. 6.3v
auf Bestellung 90 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: P
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Mindestbestellmenge: 12