Produkte > KYOCERA AVX > TAJP156K006TNJ
TAJP156K006TNJ
TAJP156K006TNJ KYOCERA AVX
TAJ_AUTO.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 15UF 10% 6.3V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.053" W (2.05mm x 1.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5Ohm @ 100kHz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
auf Bestellung 298 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJP156K006TNJ KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 15UF 10% 6.3V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.053" W (2.05mm x 1.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.5Ohm @ 100kHz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 125°C, Manufacturer Size Code: P, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Weitere Produktangebote TAJP156K006TNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJP156K006TNJ TAJP156K006TNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj_auto.pdf Cap Tant Solid 15uF 6.3V P CASE 10% (2.05 X 1.35 X 1.5mm) Inward L SMD 2012-15 3.5 Ohm 125°C Automotive T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
TAJP156K006TNJ TAJP156K006TNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ_AUTO.pdf Description: CAP TANT 15UF 10% 6.3V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: P
Part Status: Active
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 6.3 V