Produkte > TAJ > TAJP225K020RNJ
TAJP225K020RNJ
TAJ.pdf
Hersteller:
auf Bestellung 125000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJP225K020RNJ
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 20V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.053" W (2.05mm x 1.35mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 8.3Ohm, Manufacturer Size Code: P, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Weitere Produktangebote TAJP225K020RNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJP225K020RNJ TAJP225K020RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 2.2uF 20V P CASE 10% (2.05 X 1.35 X 1.5mm) Inward L SMD 2012-15 8.3 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TAJP225K020RNJ TAJP225K020RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 10% 20V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.053" W (2.05mm x 1.35mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 8.3Ohm
Manufacturer Size Code: P
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 20 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJP225K020RNJ TAJP225K020RNJ Hersteller : AVX TAJ_LOW_PROFILE-932651.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 2.2uF 10%