Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJR105K020HNJ
TAJR105K020HNJ
TAJR105K020HNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 1uF 20V R CASE 10% (2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 20 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 17500 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJR105K020HNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 1UF 10% 20V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJR105K020HNJ TAJR105K020HNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 1uF 20V R CASE 10%( 2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 20 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 17500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2500
Produkt ist nicht verfügbar
TAJR105K020HNJ TAJR105K020HNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 1UF 10% 20V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 20 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJR105K020HNJ TAJR105K020HNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 1uF 10%