Produkte > KYOCERA AVX > TAJR106M006RNJ
TAJR106M006RNJ
TAJR106M006RNJ KYOCERA AVX
TAJ.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 6.3V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
auf Bestellung 50000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJR106M006RNJ KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 6.3V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 6.3 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJR106M006RNJ TAJR106M006RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.3V 10uF 20% 0805 E SR= 6 Ohm
auf Bestellung 12955 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
TAJR106M006RNJ TAJR106M006RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 6.3V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: R
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Mindestbestellmenge: 28
TAJR106M006RNJ TAJR106M006RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 10uF 6.3V R CASE 20% (2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 6 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 46 Stücke:
TAJR106M006RNJ Hersteller : AVX TAJ.pdf