Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJR156K004RNJ
TAJR156K004RNJ
TAJR156K004RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 15uF 4V R CASE 10% (2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 4 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJR156K004RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 15UF 10% 4V 0805, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 15 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJR156K004RNJ TAJR156K004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 15UF 10% 4V 0805
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 4Ohm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 4 V
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
TAJR156K004RNJ TAJR156K004RNJ Hersteller : Kyocera AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 15uF 10%
Mindestbestellmenge: 3
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: R
Capacitance: 15 µF
Voltage - Rated: 4 V
Mindestbestellmenge: 12
TAJR156K004RNJ Hersteller : AVX TAJ.pdf
TAJR156K004RNJ TAJR156K004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 15uF 4V R CASE 10% (2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 4 Ohm 125°C T/R