Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJR224M020RNJ
TAJR224M020RNJ
TAJR224M020RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 0.22uF 20V R CASE 20% (2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 25 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 42500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJR224M020RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 0.22UF 20% 20V 0805, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 25Ohm, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.22 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJR224M020RNJ TAJR224M020RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 0.22uF 20V R CASE 20%( 2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 25 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 35000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
TAJR224M020RNJ TAJR224M020RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 0.22UF 20% 20V 0805
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 25Ohm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.22 µF
Voltage - Rated: 20 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJR224M020RNJ TAJR224M020RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 20V 0.22uF 20%