Produkte > AVX > TAJR225K004RNJ
TAJR225K004RNJ AVX
TAJ.pdf
Hersteller: AVX
auf Bestellung 120000 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJR225K004RNJ AVX
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 4V 0805, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 25Ohm, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Weitere Produktangebote TAJR225K004RNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJR225K004RNJ TAJR225K004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 2.2uF 4V R CASE 10% (2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 25 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
TAJR225K004RNJ TAJR225K004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 10% 4V 0805
Tolerance: ±10%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 25Ohm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 4 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJR225K004RNJ TAJR225K004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ-3165264.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4V 2.2uF 10%