Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJR225M010YNJ
TAJR225M010YNJ
TAJR225M010YNJ KYOCERA AVX Components
1753720676403694taj_low_profile.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 2.2uF 10V R CASE 20% (2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 15 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJR225M010YNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 10V 0805, Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 15Ohm, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Weitere Produktangebote TAJR225M010YNJ
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJR225M010YNJ TAJR225M010YNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 20% 10V 0805
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 15Ohm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 10 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJR225M010YNJ TAJR225M010YNJ Hersteller : AVX avx_taj_e-1158783.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 2.2uF 20%