Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJR225M020RNJ
TAJR225M020RNJ
TAJR225M020RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 2.2uF 20V R CASE 20%( 2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 6 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 1140 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1073
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJR225M020RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 2.2UF 20% 20V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 20 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJR225M020RNJ TAJR225M020RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 2.2uF 20V R CASE 20% (2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 6 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 25000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Mindestbestellmenge: 676
TAJR225M020RNJ TAJR225M020RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 20% 20V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 6Ohm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.059" (1.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 20 V
TAJR225M020RNJ TAJR225M020RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF 20% Tol. 20v
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: R
Part Status: Active
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 20 V
Mindestbestellmenge: 12