Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJR334K035RNJ
TAJR334K035RNJ
TAJR334K035RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 0.33uF 35V R CASE 10% (2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 17 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 12500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJR334K035RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 0.33UF 10% 35V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 17Ohm, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 0.33 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJR334K035RNJ TAJR334K035RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 0.33uF 35V R CASE 10%( 2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 17 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 67500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
TAJR334K035RNJ TAJR334K035RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35V 0.33uF 10%
Mindestbestellmenge: 2
TAJR334K035RNJ TAJR334K035RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 0.33UF 10% 35V 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 17Ohm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 0.33 µF
Voltage - Rated: 35 V
Mindestbestellmenge: 12
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: R
Capacitance: 0.33 µF
Voltage - Rated: 35 V