Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJR335K010RNJ
TAJR335K010RNJ
TAJR335K010RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 3.3uF 10V R CASE 10%( 2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 8 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 1890 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 350
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJR335K010RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 3.3UF 10% 10V 0805, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJR335K010RNJ TAJR335K010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 3.3uF 10%
auf Bestellung 5237 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
TAJR335K010RNJ TAJR335K010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 3.3UF 10% 10V 0805
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 8Ohm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 10 V
Mindestbestellmenge: 15
TAJR335K010RNJ TAJR335K010RNJ Hersteller : AVX TAJ_LOW_PROFILE-932651.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 3.3uF 10%
auf Bestellung 308 Stücke:
TAJR335K010RNJ TAJR335K010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 3.3uF 10V R CASE 10%( 2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 8 Ohm 125°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: R
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 10 V