Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJR335M004RNJ
TAJR335M004RNJ
TAJR335M004RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 3.3uF 4V R CASE 20% (2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 20 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 37500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJR335M004RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 3.3UF 20% 4V 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: General Purpose, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 4 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJR335M004RNJ TAJR335M004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 3.3uF 4V R CASE 20%( 2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 20 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 37500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
TAJR335M004RNJ Hersteller : AVX TAJ.pdf
TAJR335M004RNJ TAJR335M004RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 3.3UF 20% 4V 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: General Purpose
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 20Ohm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 4 V
Produkt ist nicht verfügbar
TAJR335M004RNJ TAJR335M004RNJ Hersteller : AVX TAJ_LOW_PROFILE-932651.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 20% Tol. 4v