Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJR684K025RNJ
TAJR684K025RNJ
TAJR684K025RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 0.68uF 25V R CASE 10% (2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 13 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 17500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJR684K025RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 0.68UF 10% 25V 0805, Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 13Ohm, Manufacturer Size Code: R, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 0.68 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJR684K025RNJ TAJR684K025RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 0.68uF 25V R CASE 10%( 2.05 X 1.3 X 1.2mm) Inward L SMD 2012-12 13 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 35000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
TAJR684K025RNJ TAJR684K025RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 0.68UF 10% 25V 0805
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.081" L x 0.051" W (2.05mm x 1.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 13Ohm
Manufacturer Size Code: R
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
Voltage - Rated: 25 V
TAJR684K025RNJ TAJR684K025RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 0.68uF 10%
Mindestbestellmenge: 3
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: R
Part Status: Active
Capacitance: 0.68 µF
Voltage - Rated: 25 V
Mindestbestellmenge: 13
TAJR684K025RNJ Hersteller : AVX TAJ.pdf
Produkt ist nicht verfügbar
Produkt ist nicht verfügbar
TAJR684K025RNJ TAJR684K025RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Category: SMD tantalum capacitors
Description: Capacitor: tantalum; 0.68uF; 25VDC; SMD; R; 0805; ±10%; -55÷125°C
Type of capacitor: tantalum
Capacitance: 0.68µF
Operating voltage: 25V DC
Mounting: SMD
Case: R
Case - inch: 0805
Case - mm: 2012
Tolerance: ±10%
Operating temperature: -55...125°C
Manufacturer series: TAJ
ESR value: 13Ω
Roll diameter max.: 180mm