Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > TAJS105K010RNJ
TAJS105K010RNJ
TAJS105K010RNJ KYOCERA AVX Components
taj.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Tant Solid 1uF 10V S CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.2mm) Inward L SMD 3216-12 25 Ohm 125°C T/R
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details TAJS105K010RNJ KYOCERA AVX Components
Description: CAP TANT 1UF 10% 10V 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: General Purpose, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 25Ohm, Manufacturer Size Code: S, Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm), Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
TAJS105K010RNJ TAJS105K010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Description: CAP TANT 1UF 10% 10V 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 25Ohm
Manufacturer Size Code: S
Height - Seated (Max): 0.047" (1.20mm)
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 10 V
auf Bestellung 2500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2500
TAJS105K010RNJ TAJS105K010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX TAJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10V 1uF 10%
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: General Purpose
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: S
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 10 V
Mindestbestellmenge: 18
TAJS105K010RNJ Hersteller : AVX TAJ.pdf
TAJS105K010RNJ TAJS105K010RNJ Hersteller : KYOCERA AVX Components taj.pdf Cap Tant Solid 1uF 10V S CASE 10% (3.2 X 1.6 X 1.2mm) Inward L SMD 3216-12 25 Ohm 125°C T/R